Řecké Athény nyní můžete navštívit za opravdu bezkonkurenční cenu. Zpáteční letenky z Vídně u aerolinky Laudamotion (Ryanair) zakoupíte za 355 Kč, pozor, po vyprodání nejlevnějších letenek se cena o něco zvýší. My jsme zvolili termín od čtvrtka do úterý, pobyt si ale můžete ještě o něco protáhnout. Veškeré důležité informace o Athénách pak najdete v našem přehledném e-booku. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy do Řecka naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou, vše podstatné se dozvíte v tomto podrobném návodu >>. 

 

Před odletem doporučujeme sjednání cestovního pojištění. Při cestách po EU to sice není povinností, pokud by se vám ale cokoliv stalo, s cestovním pojištěním budete mít jistotu, že veškeré výdaje za lékaře za vás zaplatí pojišťovna. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete na tomto odkazu >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus. Některé spoje vás bez přestupu zavezou až na letiště.

 

Cena letenek je velmi příznivá, nezapomeňte ale na další náklady, které budete mít. Myslete na letištní transfery, dopravu po Athénách, ubytování, stravování.

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využít tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes Airnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky VídeňAthény (Řecko)Vídeň v termínu 6. až 11. února (čtvrtek až úterý) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete letenky zakoupit u spolehlivého českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Řecko, Athény akční letenky na únor 2020
Letenky do Athén
Pro nejrychlejší! Athény z Vídně za 355 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!