Plánujete letošní dovolenou strávit v Chorvatsku? V tom případě by vám mohly padnout do oka akční letenky z Prahy, díky kterým můžete zamířit do chorvatského Dubrovníku nebo Splitu. Další možností je pořídit letenky na trase Praha-Dubrovník, Split-Praha a návštěvu obou měst tak propojit. Letenky jsou dostupné v mnoha termínech od května do října 2023 za cenu 3 690 Kč. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Chorvatskem, ve kterém najdete mnoho informací a tipů na výlety. Pokud dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat na stránkách MZV. 

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Nabídku ubytování v Chorvatsku najdete na stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Split – Praha můžete rezervovat v mnoha termínech skrze stránky ověřeného českého prodejce >> 

Letenky na trase Praha – Dubrovník – Praha můžete rezervovat v mnoha termínech skrze stránky ověřeného českého prodejce >> 

Letenky na trase Praha – Dubrovník, Split – Praha v mnoha termínech můžete rezervovat zde >> 

Přímým letem z Prahy do Splitu či Dubrovníku přes celé letní prázdniny za 3690 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!