Zpáteční letenky z Prahy do Madridu za akční cenu 688 Kč právě uvolnila společnost Ryanair. K dispozici je termín 20.7.2021 – 27.7.2021, máte tak spoustu času si v klidu zabalit a naplánovat cestu. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete zůstat v hlavním městě Španělska, nebo si vyberete jinou destinaci. Pokud hledáte inspiraci, navštivte našeho online průvodce po Španělsku.

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky Praha – Madrid – Praha v termínu 20. 7. – 27.7. 2021 rezervujte na stránkách Ryanair.

Přímým letem z Prahy do Madridu o letních prázdninách za 688 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!