Přímým letem z Prahy do Chorvatska o letních prázdninách přes státní svátky za 3660 Kč! (letenky tam i zpět)

Přímým letem z Prahy do Chorvatska o letních prázdninách přes státní svátky za 3660 Kč! (letenky tam i zpět)

Rádi byste vyrazili v létě do Chorvatska, ale cesta autem či vlakem vás příliš neláká? Využít můžete nabídky letecké společnosti Croatia Airlines, díky které pořídíte zpáteční letenky na trase Praha – Split za 3660 Kč, a to v termínu přes státní svátky. Jestliže individuální cestování není nic pro vás a raději byste se do Chorvatska vydali s cestovní kanceláří, veškeré nabídky naleznete zde. Podrobného průvodce po Chorvatsku zcela zdarma si můžetepřečíst zde.

INFO KE KORONAVIRU:Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat nastránkách MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu na letiště, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujemezapůjčit také vlastní automobil.

Nabídku ubytování v Chorvatsku najdete na stránkáchBooking.

Letenky na trase Praha – Split – Praha v termínu 3.7. – 10.7. 2023můžete zakoupit skrze stránkyletecké společnosti Croatia Airlines. Letenky do Chorvatska pořídítei u ověřeného českého prodejce. Zde bude sice cena o něco vyšší, ale v případě potřeby máte k ruce podporu v českém jazyce.