Státní svátek 17. listopadu letos připadá na pátek a nabídne nám tak prodloužený víkend, kterého je škoda nevyužít. Jednou z možností jsou velmi levné letenky z Berlína do Miami a zpět za 310 dolarů, tedy zhruba 6750Kč. Ve čtvrtek do Miami odlétnete a vracíte v úterý. Pokud by vám prodloužený víkend nestačil, je možné si výlet prodloužit až do soboty. Pokud byste měli cestu přes Orlando, vřele doporučuji Universal studios. Je to drahé, ale stojí to za to. A to i když nemáte děti :D. I bez vstupu to ale stojí za vidění, můžete jezdit lodičkou po uměle vytvořených kanálech a tak. ?

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pokud se pro zakoupení letenek rozhodnete, před odletem si nezapomeňte vyřídit za 14 dolarů online vízum ESTA. Pokud budete potřebovat co nejvýhodněji rozměnit české koruny na americké dolary,  můžete zvolit tento postup s nejvýhodnějším kurzem.

 

Před cestou nezapomente také na pojistku, online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že v základní ceně máte jen malé kabinové zavazadlo (42x32x25cm) a nezapomeňte tedy k nákladům na letenku připočítat případně zavazadlo větší.

 

Odlet i přílet bude z Berlína, průvodce po něm naleznete zde. Využít k dopravě můžete např. Eurolines, nebo StudentAgency (ty jsou dražší, ale zase vás zavezou až přímo na letiště).

 

Auto si zapůjčte hned na letišti přes RentalCars.

 

Co se ubytování týká, nejvýhodněji většinou vychází AirBnb, zvlášt pokud jedete ve větší skupině. Pokud ho ještě emáte, nezapomeňte se zaregistrovat přes tento odkaz pro získání slevy 720Kč na vaše první ubytování (automaticky se odečte, pokud máte pobyt dražší jak cca 1500Kč). Cenu vždy můžete srovnat s ubytováním přes Booking. Pokud rezervaci učiníte přes tento odkaz, získáte navíc 15 dolarů slevu na vaše první ubytování.

 

 

Letenky z Berlín – Miami – Berlín za 310 dolarů rezervujte přímo na stránkách WOW Air

 

Letenky do Miami
Letenky do Miami

 

 

 

Přemýšlíte co s prodlouženým víkendem 17.11.? Podnikněte výlet do Miami za 6750Kč!
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!