V dalším levnocestovatelském tipu se společně podíváme na to, jak navštívit Kanárské ostrovy co možná nejlevněji. Využijeme při něm letenek na Lanzarote za 1440Kč (cena za let tam i zpět) a levného ubytování kousek od moře. Kalkulace je vedena pro 2 lidi, pokud by vás letělo více, dá se s cenou dostat ještě o něco níže. Detailního průvodce po Lanzarote, naleznete zde. Zájezdy na Lanzarote přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Lanzarote, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 56,2€ zakupte na Ryanair.com v termínu 17. – 20. prosince. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky na Lanzarote
Letenky na Lanzarote

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu.

 

Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a ubytovat se přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině, jedinou podmínkou je vyšší cena jak 1900Kč-2000Kč.

 

Já pro názornost zvolil toto ubytování za 2300Kč/2 osoby/4 dny, ale samozřejmě si zvolte pobyt dle svých představ. Při nákupu přes tento odkaz získáte 10% slevu.

 

Ubytování na Lanzarote
Ubytování na Lanzarote

 

Předvánoční Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 4 dny za 2590Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!