Posledních levných letenek na Lanzarote za 1280Kč využijeme k dalšímu tipu na Kanárské ostrovy. Tentokrát jsem tyto letenky spojil s výborně hodnoceným hotelem s 2 bazény kousek od moře. K hotelu se dá snadno dostat i veřejnou dopravou a pokud nebudete chtít, nemusíte si tak auto půjčovat. Pokud nechcete All Inclusive, můžete si samozřejmě vybrat ubytování jiné a s cenou se dá celkově dostat i pod 5 tisíc. Detailního průvodce po Lanzarote, naleznete zde. Zájezdy na Lanzarote přes cestovní kanceláře pak naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Lanzarote, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 49,9€ zakupte na Ryanair.com v termínu 13. – 20. prosince. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky na Kanárské ostrovy
Letenky na Kanárské ostrovy

 

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral tento hotel, kde poměr cena/kvalita vychází opravdu skvěle. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí.

 

Ubytování na Kanárských ostrovech
Ubytování na Kanárských ostrovech

 

 

 

Předvánoční Kanárské ostrovy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 9280Kč (letenky + hotel)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!