V předvánočním čase si udělejte výlet na Kanárské ostrovy! I když u nás v tu dobu pravděpodobně budou plískanice a zima, na Fuerteventuře vás přivítají příjemné teploty. Akční letenky z Vídně nyní zakoupíte v přepočtu za 2 082 Kč, když je zkombinujete s dobře hodnoceným ubytováním, dostanete se na celkovou částku 5 515 Kč/osoba za týdenní dovolenou. Inspiraci na cestu naleznete v našem průvodci po Fuerteventuře ZDARMA. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, všechny zájezdy naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě sice není nezbytně nutné, raději ho ale vždy doporučujeme. Přehledné online srovnání dostupných pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Eurolines, Regiojet nebo Flixbus.

 

Před nákupem letenek si spočítejte přibližný odhad nákladů na celou dovolenou. Započtěte výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, dopravu na místě i stravu. Pokud plánujete Fuerteventuru pořádně procestovat, ideální je půjčení auta. To doporučujeme zamluvit předem přes Rentalcars nebo u autopůjčovny Cicar. Pro cestu na Fuerteventuru nepotřebujete pas, vystačíte si s občanským průkazem.

 

Pro názornost jsme vybrali dobře hodnocené ubytování ve Villa Orquidea v blízkosti oblíbeného letoviska Corralejo. Další možností je registrace přes tento odkaz pro získání slevy a následná rezervace ubytování přes AirBnb. Využít Airbnb doporučujeme zejména těm, kteří se na cestu vydají s malými dětmi. V některých bytech totiž budete mít k dispozici pračku, kuchyni apod. I v tomto případě doporučujeme ubytování směřovat do města Corralejo.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Vídeň–Fuerteventura–Vídeň na termín 7. až 14. prosince rezervujte na stránkách Laudamotion. Letenky můžete zakoupit i u českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší kvůli jejich provizi, ale vy tak získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

Letenky Fuerteventura
Letenky Fuerteventura
Předvánoční Fuerteventura na týden za 5515 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!