V předvánočním čase si udělejte výlet na Kanárské ostrovy! I když u nás v tu dobu pravděpodobně budou plískanice a zima, na Fuerteventuře vás přivítají příjemné teploty. Akční letenky z Vídně nyní zakoupíte v přepočtu za 2 082 Kč, když je zkombinujete s dobře hodnoceným ubytováním, dostanete se na celkovou částku 5 515 Kč/osoba za týdenní dovolenou. Inspiraci na cestu naleznete v našem průvodci po Fuerteventuře ZDARMA. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, všechny zájezdy naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě sice není nezbytně nutné, raději ho ale vždy doporučujeme. Přehledné online srovnání dostupných pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Eurolines, Regiojet nebo Flixbus.

 

Před nákupem letenek si spočítejte přibližný odhad nákladů na celou dovolenou. Započtěte výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, dopravu na místě i stravu. Pokud plánujete Fuerteventuru pořádně procestovat, ideální je půjčení auta. To doporučujeme zamluvit předem přes Rentalcars nebo u autopůjčovny Cicar. Pro cestu na Fuerteventuru nepotřebujete pas, vystačíte si s občanským průkazem.

 

Pro názornost jsme vybrali dobře hodnocené ubytování ve Villa Orquidea v blízkosti oblíbeného letoviska Corralejo. Další možností je registrace přes tento odkaz pro získání slevy a následná rezervace ubytování přes AirBnb. Využít Airbnb doporučujeme zejména těm, kteří se na cestu vydají s malými dětmi. V některých bytech totiž budete mít k dispozici pračku, kuchyni apod. I v tomto případě doporučujeme ubytování směřovat do města Corralejo.

 

 

Letenky Vídeň–Fuerteventura–Vídeň na termín 7. až 14. prosince rezervujte na stránkách Laudamotion. Letenky můžete zakoupit i u českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší kvůli jejich provizi, ale vy tak získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

Letenky Fuerteventura
Letenky Fuerteventura
Předvánoční Fuerteventura na týden za 5515 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!