Letecká společnost Smartwings nabízí levné letenky z Prahy do Dubaje. Termínů je celá řada a možné je letět i na víkend, kdy v pátek odletíte (přílet do Dubaje je v pátek v 18:30) a v neděli se vrátíte (odlet z Dubaje je v neděli v 19:30). Stojí samozřejmě za zváženou, zda těch 6 hodin letu za víkend stoj, ale to už se každý musí rozhodnout sám (mimochodem, v ceně máte i odbavené zavazadlo a v Dubaji je největší obchodní centrum na světě 🙂 ). Letět můžete samozřejmě i na delší dobu, některé termíny vyjdou ještě o něco levněji. Důkladného průvodce Dubají, naleznete zde. Pokud byste raději do Dubaje s cestovní kanceláří (nebo potřebujete ceny srovnat), tak zájezdy naleznete zde.  

 

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking. Já bych vám z vlastní zkušenosti doporučoval Comfort Inn Hotel Deira (bazén na střeše, naproti levné potraviny, blízko metra, skvělý poměr cena/kvalita). Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

V Dubaji nezapomente navštívit největší obchodní centrum na světě a to i pokud nejste milovníky nakupování. Je tam ohromné akvárium, hokejové hřiště, ohromné vodopády a spoustu dalšího. Za poplatek se v tom akváriu můžete i potápět :). V předvánočním období se můžete těšit i na různé výprodeje.

 

P1010019

 

 

Letenky můžete zarezervovat zde. Nastaven je víkend 14. – 16. prosince, změnte si datum dle svých preferencí. O něco levněji jdou koupit letenky u zahraničních prodejců, ale to mi nepřijde moc rozumné. Přímo na Smartwings vyjdou letenky také o něco levněji, ale v ceně máte pouze příruční zavazadlo (což mi zrovna u předvánočních letenek přijde trochu nepraktické).

 

 

 

Předvánoční Dubaj z Prahy třeba i na víkend za 5290Kč (letenky tam i zpět, včetně zavazadla)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!