Je mi potěšením představit vám novou službu NaLastMinute.cz, která našim čtenářům pomůže ušetřit čas i peníze při výběru dovolené. Využívá náš systém vyvinutý na hledání těch nejvýhodnějších last minute zájezdů a rozšiřuje ho tak, aby vám umožnil najít a hlídat dovolenou přesně dle vašich požadavků. 

 

Edit:// Zájem je mnohem větší, než jsme čekali a je možné, že bude mít dnes systém výpadky. Pracujeme na tom :). 

 

Již od začátků Levnocestování se totiž potýkám s dotazy, kdy chcete např. do Řecka, na 14 dní s All Inclusive, 1 týden v srpnu. A tato služba vám přesně s těmito dotazy pomůže. Navolíte si dovolenou dle svých preferencí  a jakmile se něco takového na trhu objeví, budete mezi prvními, kdo se to dozví. Vývoj zabral několik měsíců, snad se bude líbit :).

 

 

Jak to funguje?

Nabídka dovolených na trhu se neustále mění a ty nejlepší last minute nabídky mají velmi krátkou životnost. Náš systém prohledává největší prodejce online zájezdů a jakmile najde dovolenou dle vašich požadavků, upozorní vás na email.  Stačí si tedy např. nastavit, že chcete Krétu na týden s All Inclusive do 12 tisíc a jakmile se taková nabídka objeví, přijde vám upozornění na email.

 

Celá služba je a vždy bude zcela zdarma.

 

Budte prosím schovívaví, jde o novou službu a chvilku potrvá, než vychytáme všechny mušky :). Rovněž berte v potaz, že systém nedovede rozeznat, kdy jde o nízkou cenu díky last minute termínu a kdy jde o chybu v nacenění na straně CK. Případně to, zda zájezd již u CK nebyl vyprodán. Zkrátka jak se na trhu objeví zájezd dle vámi zadaných kritérií, tak vám napíše. Nic víc, nic míň :).

 

Můžete to vyzkoušet a když vám to nebude vyhovovat, z odběru se snadno odhlásíte (v každém emailu dole najdete odkaz, na který stačí kliknout pro odhlášení). K jinému účelu nebudou emaily využity a samozřejmě je ani nikdy nepředáme nikomu jinému.

 

Takto vypadají emaily, které vám budou chodit

 

 

 

Pokud se vám služba zalíbí, budu rád když si ji vyzkoušíte a případně o ní řekněte svým přátelům.

 

Představujeme vám novou službu pro naše čtenáře – Nalastminute.cz

29 komentářů u „Představujeme vám novou službu pro naše čtenáře – Nalastminute.cz

 • 10.7.2017 (9:05)
  Trvalý odkaz

  Super, hned jsem reagovala, ale uvítala bych možnost nastavit ještě další parametry a to:
  možnost nastavit k datu ještě rozpětí ( např. + 3 následující dny, zda letadlem a příp. odlety ( např. Jen ČR, ČR a okolí, jen Praha atp.), příp. zda jde o pobyty, pobyty s dětmi, poznávačky atp. Chápu, že i tak Vás to stálo fůru práce, kterou velice oceňuji a že asi není jednoduché rozšířit kriteria zadání, ale alespoň to rozšíření začátku cesty o další dny by bylo fajn. Moc děkuji – jste skvělí !!!
  Zuzana

  Reagovat
  • 10.7.2017 (11:18)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, tenhle tip hlídá pouze last minute z ČR. Připravujeme i verzi pro slovenský trh, ale to ještě potrvá :).

   Období si můžete nastavit jaké chcete, třeba celý červenec. Nicméně je třeba počítat s tím, že se ty nejvýhodnější ceny bývají pár dní před odletem, takže to hlídá především last minute zájezdy.

   To další dělení bohužel není technicky možné. Já celou dobu chtěl, aby to by zvládlo počítat i děti – navolíte si např. že pojedete ve 2 dospělých, jednomu dítěti je 12, druhému 5 a máte celkový rozpočet třeba 30 tisíc. Ale to je velmi těžké udělat a dělalo by to chyby. Proto jsme spustili alespon tuhle verzi pro otestování zájmu.

   Krom toho jde i o finanční stránku věci, je to poměrně drahá sranda :). Takže musíme nějak postupně, jako u Levnocestování.

   Reagovat
 • 10.7.2017 (10:19)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  prosím opravte si hrubku ve slově …….. vyvynutý na vyvinutý
  Pavlína

  Reagovat
  • 10.7.2017 (11:10)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, zkontrolujte složku hromadné a spam.

   Reagovat
   • 10.7.2017 (11:37)
    Trvalý odkaz

    Již provedeno – to, co je v spamu, byste mi nenapsali :). Potvrzovací email nedorazil.

    Reagovat
    • 10.7.2017 (12:31)
     Trvalý odkaz

     Dobrý den,

     díky za upozornění, už to řešíme. Zájem je mnohem větší, než jsme čekali a systém to nedává :/.

     Reagovat
     • 10.7.2017 (20:41)
      Trvalý odkaz

      Mně také potvrzovací mail nepřišel 🙁

     • 11.7.2017 (3:35)
      Trvalý odkaz

      Dobrý den, uvidíte, zda vám budou chodit tipy :). Potýkáme se s dost problémy kvůli ohromné návštěvnosti. Testovali jsme to na desítkách lidech, čekali stovky, využívají to tisíce. Pracujeme na tom :).

 • 10.7.2017 (12:16)
  Trvalý odkaz

  Opravte si prosím hrubku schovívavý na schovívaví. Děkuji. Jste úžasní a vaše stránky jsou super.

  Reagovat
 • 10.7.2017 (15:56)
  Trvalý odkaz

  Zdravím, přišla mi první nabídka 3 hotelů, ale ať kliknu kamkoliv tak mi to nenajede na konkrétní nabídku toho hotelu v tom termínu, ale pouze mně to přepne na stránky Travelportal.cz. Dělám něco špatně? Děkuji

  Reagovat
  • 10.7.2017 (16:53)
   Trvalý odkaz

   Zdravím, děkuji za zpětnou vazbu, přepošlu to programátorovi na opravu. Má to nečekaný úspěch a dost věcí kvůli tomu zlobí. Generování odkazů bude asi jedna z nich.

   Reagovat
   • 10.7.2017 (17:17)
    Trvalý odkaz

    děkuji, je třeba ze začátku vychytat mouchy a bude to, jen tak dál 🙂

    Reagovat
   • 18.7.2017 (8:50)
    Trvalý odkaz

    Zdravím zatím to stále nefunguje jak má, teď mi přišel opět email s nabídkou a zase mně to přeplo pouze na travelportal.cz a ne na konkrétní hotel a nabídku

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!