Myslíte si, že cena za týdenní dovolenou u moře v hlavní sezóně zákonitě musí být vysoká? Vyrazte na vlastní pěst na řecký ostrov Rhodos a přesvědčte se o opaku. Zpáteční letenky s odletem z Prahy u aerolinky Ryanair aktuálně zakoupíte za 1 676 Kč. Když je zkombinujete s námi vybraným ubytováním, dostanete se na celkovou cenu 4 240 Kč/osoba za 8denní dovolenou. Počítat samozřejmě musíte ještě s náklady na jídlo, i tam se ale rozumným výběrem dá hodně ušetřit. Celkově se tak můžete dostat na cenu, o které by se vám při cestě s cestovkou běžně ani nesnilo. Řadu rad k naplánování dovolené najdete v našem průvodci po Rhodu. Tento tip je na individuální cestování, zájezdy na Rhodos s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Nejpozději 24 hodin před odletem je nutné odeslat tento formulář. Další informace k formuláři a jeho vyplnění naleznete v článku Cestování do zahraničí covid: Formuláře. Po příletu navíc můžete být náhodně otestováni (aktuálně se testuje poměrně velký počet lidí, z každého letu zhruba každý druhý až třetí). Na dovolenou vyrazíte až v srpnu, sledujte proto aktuální podmínky vstupu a případná omezení.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při dovolené v EU si případně vystačíte jen s kartičkou pojištěnce, raději však vždy doporučujeme sjednat cestovní pojištění. Srovnání všech dostupných možností najdete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. K ceně letenek a ubytování přesto nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště a na stravování. Pokud plánujete podniknout víc výlet, vyplatí se půjčení auta. Spoléhat se dá i na hromadnou dopravu, budete ale omezeni jízdním řádem.

 

Pro ubytování jsme zvolili skvěle hodnocená studia Michaelos. Postavená jsou v oblíbeném letovisku Faliraki, k dispozici budete mít bazén. Pokud však cestujete ve skupině nebo s rodinou, lepší (a mnohdy i výrazně levnější) volbou je rezervace ubytování přes web AirBnb. Když se registrujete přes tento odkaz, získáte slevu ve výši 650 Kč na vaše první ubytování.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaRhodosPraha v termínu 21. až 28. srpna můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u spolehlivého českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky rhodos ryanair
Letenky na Rhodos z Prahy, srpen
Prázdninový Rhodos z Prahy na 8 dní za 4240 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!