Že nemůžete strávit dva týdny prázdnin bez toho, aniž byste utratili mění? Přesvědčíme vás, že i tak to jde! Zkombinujete-li akční letenky společnosti Ryanair z Prahy na Rhodos za 1559 Kč s levným ubytováním, vejdete se na částku 6690 Kč za osobu/15 dní! A to je opravdu skvělá nabídka. Aby vám za tu dobu na Rhodu nic neuniklo, načerpejte inspiraci na výlety v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Ode dneška (1. července) můžete na řecké ostrovy cestovat bez jakýchkoli omezení. Nejpozději 48 hodin před odletem však musíte vyplnit tento online formulář s podrobnostmi vašeho pobytu. Na email vám bude následně zaslán kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla.

Odlet je však až v půli srpna, proto myslete na to, že situace se může stále změnit. Nezapomínejte tedy sledovat aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, veškeré potřebné informace naleznete v tomto návodu >> 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte dále připočítat i náklady na stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Na takto dlouhou dobu si určitě také nezapomeňte vypůjčit vlastní automobil. 

 

Pro názornost jsme vybrali toto velice dobře hodnocené ubytování v letovisku Faliraki. Jestliže by se vám však nezamlouvalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 12. – 26. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Rhodos
Prázdninový Rhodos z Prahy na 15 dní za 6690 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!