Akci společnosti Ryanair, o které jsme vám již psali, využijeme k dnešnímu cestovatelskému tipu. Zakoupením letenek ve směru Praha – Rhodos – Praha v termínu 18.7. – 28.7.2021 získáte čtyři letenky za cenu dvou a jeden pasažér tak letí tam i zpět za 1489 Kč! K tomu přidejte ubytování na 11 dní ve Farkia Exclusive Studios a máte skvělý základ pro vaši dovolenou za pouhých 5090 Kč. Pokud není individuální turistika nic pro vás, prozkoumejte nabídku hotových zájezdů s cestovní kanceláří.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou). Podrobné informace najdete v našem cestovatelském semaforu.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete ho vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Před cestou si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Nevíte, co Vás kde potká, obzvlášť v dnešní době a je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. 

Před odletem si také propočítejte všechny náklady. Letenky jsou z dobře dostupné Prahy, kam se dostanete buď hromadnou dopravou (RegioJet, ČD) nebo po vlastní ose. Dále je třeba připočíst také transfer z/na letiště na Rhodosu. Dále započítejte již zmíněné pojištění, jídlo a také určitě navštívíte nějaké památky. Chcete-li se podívat i po okolí, auto si rezervujte předem zde.

Pokud vás náš tip na ubytování nezaujal, další alternativy můžete vyhledat na Booking.

Letenky na trase Praha – Rhodos – Praha zakoupíte u dopravce Ryanair zde >> POZOR, akce 1+1 platí pouze do dnešní půlnoci. Ubytování na 11 dní ve Farkia Exclusive Studios rezervujte zde >>

Prázdninový Rhodos z Prahy na 11 dní za 5090 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!