Přemýšlíte kam letos na dovolenou? Vydejte se na malebný řecký ostrov Mykonos! Akční letenky z Vídně pořídíte u letecké společnosti Ryanair v termínu 21.7. – 28.7. 2021. Mykonos je oblíbený pro své krásné pláže, průzračné moře a větrné mlýny. Před cestou nahlédněte do našeho online průvodce ostrovem, aby vám neuniklo žádné ze zajímavých míst. Pokud přeci jen preferujete organizované cestování, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou). Podrobné informace najdete v našem cestovatelském semaforu.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete ho vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Vídeň – Mykonos – Vídeň v termínu 21. 7. – 28.7. 2021 můžete zarezervovat zde >> Alternativně můžete letenky nakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Prázdninový Mykonos z Vídně za 770 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!