Láká váš čarovná atmosféra skotského Edinburghu? Pak by vás mohla zaujmout akční nabídka společnosti Ryanair, u které aktuálně zakoupíte zpáteční letenku z Vídně za skvělých 530 Kč. Můžete vybírat z mnoha termínů, i těch na prodloužený víkend.

INFO KE KORONAVIRU: Upozorňujeme však, že v platnosti k 8. červnu je vstup na území Velké Británie turistům zakázán, vstup je možný jen v krajních případech. Proto je tento tip určen zejména pro ty, kteří věří v zlepšení situace, případně si nemohou dovolit čekat s nákupem letenek na poslední chvíli. Proto bedlivě sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>  

 

Odlet je z velice dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek dále určitě připočítejte i náklady na ubytování, stravování, transfery z letiště nebo cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.  

 

Ubytování lze zařídit přes Booking. S ohledem na situace však doporučujeme hledat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Aribnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Edinburgh – Vídeň v termínu 22. – 26. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Edinburghu
Prázdninový Edinburgh z Vídně na prodloužený víkend za 530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!