Že z vás dovolená u moře musí vyždímat všechny peníze? Ale kdepak! Kombinace akčních letenek z Prahy na Korfu a levného ubytování vás přesvědčí o opaku. Zpáteční letenku zakoupíte aktuálně u společnosti Ryanair za 1334 Kč, připojíte-li k této ceně i velice levné ubytování, vejdete se na částku 3510 Kč za osobu/7 dní. Aby vám při cestování po Korfu nic neuniklo, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Před vstupem na území Řecka, a to nejpozději 48 hodin před odletem, musíte vyplnit online formulář o podrobnostech vašeho pobytu. Do emailu vám bude následně zaslán QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla. Odlet je však až ke konci srpna, pamatujte tedy na to, že se může situace ještě změnit. Sledujte proto pozorně aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám se vším lehce poradí. 

 

K nákladům na letenky a ubytování dále nezapomeňte započítat i ceny letištních transferů, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu po ostrově doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil

 

Vybrali jsme pro vás toto velice skromně zařízené ubytování v letovisku Kavos. Jestliže si však tolik nepotrpíte na low cost cestování, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 21. – 27. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Korfu
Prázdninové Korfu z Prahy na 7 dní za 3510 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!