I dovolená přes letní prázdniny vás může vyjít na pár korun! Pokud využijete tento náš tip, na vlastní pěst se na 5 dní vypravíte na dovolenou do Řecka. Zpáteční letenky s odletem z Prahy stačí zkombinovat s námi vybraným ubytováním a dostanete se na celkovou částku 2 920 Kč / osoba. To je na letní dovolenou u moře v druhé polovině srpna velmi slušná cena, na kterou se s cestovní kanceláří běžně jen tak nedostanete. Kofru pak nabídne celou řadu možností, co vidět a navštívit, naše tipy najdete v tomto online průvodci. Pokud přeci jen raději cestujete s CK, zájezdy na Korfu naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do Řecka je nutné vyplnit tento online formulář. Více informací naleznete v našem článku věnovanému problematice formulářů.  Po příletu na Korfu pak můžete být vybráni k náhodnému otestování.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod s celou řadou rad >>.

 

I když budete cestovat po území EU, kde s kartičkou pojištěnce máte nárok na ošetření za stejných podmínek jako obyvatelé daného státu, pro jistotu vždy doporučujeme nezapomenout na cestovní pojištění. Přehledné srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem čehokoliv si i přesto raději propočítejte, na kolik vás vyjde dovolená jako celek. Pro dopravu z letiště je možné využít služeb společnosti Hoppa, sami s nimi máme dobré zkušenosti. Pokud z krás ostrova chcete poznat co nejvíc, nejlepší variantou bývá zapůjčení auta přes Rentalcars. Vyzvednout si ho můžete hned na letišti po příletu.

 

Pro ubytování jsme zvolili dobře hodnocené Full House Kavos v letovisku Kavos. Plusovým bodem je možnost bezplatného zrušení rezervace až do 8. srpna. Vybírejte ale podle svých požadavků, veškeré volné hotely si prohlédnete zde. Další možností je pak využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes web AirBnb. Tato možnost se vyplatí obzvlášť pokud cestujete ve větší skupině nebo s celou rodinou.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaKorfuPraha v termínu 23. až 27. srpna můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u spolehlivého českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Korfu srpen ryanair
Letenky na Korfu, srpen
Prázdninové Korfu z Prahy na 5 dní za 2920 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!