Dovolenou v Chorvatsku si letos nesmíte nechat ujít, chcete však počkat až prvotní nápor turistů trochu opadne? Pak by vás mohla zaujmout akční nabídka aerolinky Ryanair, u které aktuálně zakoupíte zpáteční letenku z Prahy  do Zadaru za 1375 Kč! Inspiraci na výlety po okolí můžete načerpat v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy do Chorvatska s cestovní kanceláří pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Chorvatska můžete aktuálně vycestovat bez jakýchkoli omezení. Vyžaduje se však po vás poskytnout informace o místě a délce pobytu, a to nejlépe přes tento online formulář.  Odlet je však až v polovině srpna, myslete tedy na to, že situace se může stále změnit. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

 

K ceně letenek dále nezapomeňte připočítat i náklady na ubytování, stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování lze zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Zadar – Praha v termínu 15. – 22. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky do Zadaru
Prázdninové Chorvatsko (Zadar) z Prahy za 1375 Kč! letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!