Sázíte letos na osvědčenou klasiku a chystáte se strávit dovolenou v Chorvatsku? Pouze dnes seženete s Ryanair zpáteční letenky z Prahy do Zadaru v termínu 20.7.2021 – 27.7.2021 za pouhou tisícovku! Za každou zakoupenou letenku vám v košíku přistane jedna letenka v rezervovaném letu grátis! Radost tak uděláte nejen svojí peněžence, ale i vašemu spolucestujícímu. Jistě vás potěší i srovnání s nabídkou RegioJet. Vlakem strávíte na cestě dlouhých 18 hodin, s našimi letenkami trvá cesta pouhou hodinu a půl. Ušetřený čas můžete využít na výlety do přírody i po památkách. Nezapomeňte se inspirovat v našem online průvodci po Chorvatsku.

INFO KE KORONAVIRU: Do Chorvatska lze aktuálně cestovat bez omezení a nutnosti předkládat potvrzení o bezinfekčnosti.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb.

Letenky Praha – Zadar – Praha v termínu 20. 7. – 27.7. 2021 rezervujte na stránkách Ryanair. Akce 1+1 platí pouze dnes.

Prázdninové Chorvatsko přímým letem z Prahy za tisícovku! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!