Vždy jste toužili objevit kouzlo monumentálních Athén a vrátit se zpět v čase do dob starověkého Řecka? Pak by vám určitě neměly uniknout akční letenky společnosti Ryanair s odletem z Vídně za skvělých 530 Kč. My jako ukázkový termín vybrali opravdu rychlovýlet ze soboty na neděli. Za stejnou cenu však pořídíte klidně termín od čtvrtka do pondělí či úterý. Je jen na vás, jak si výlet uspořádáte.

INFO KE KORONAVIRU: Na území pevninského Řecka můžete aktuálně cestovat bez omezení. Nejpozději 48 před příletem však musíte vyplnit formulář, kde vypíšete podrobnosti o vašem pobytu. Následně vám bude zaslán kód, na základě něhož budete vpuštěni do letadla. Formulář můžete vyplnit online zde. 

Mějte však na paměti, že situace se může opět změnit. Proto pečlivě sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek připočítejte i náklady na ubytování, stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

Ubytování lze zařídit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Doporučujeme však hledat ubytování s možností bezplatného storna. 

 

 

Letenky Vídeň – Athény – Vídeň v termínu 8. – 9. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Athén
Prázdninové Athény z Vídně i na víkend za 530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!