Léto je v plném proudu a vy stále nevíte, kde strávíte letošní prázdniny? Letenky na Sicílii za akční ceny v prázdninových termínech se právě objevily v naší nabídce horkých tipů! Tak neváhejte a začněte s přípravami na cestu. Odlet je z dobře dostupných Katowic a zpáteční let v termínu 13.7.2021 – 20.7.2021 vás vyjde na 162zł, což je zhruba 930 Kč! Co na vašem putování Sicílií rozhodně nevynechat se dozvíte v našem online průvodci po tomto rozmanitém ostrově.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Sardinii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Katowice–Trapani–Katowice například  v termínu 13. 7. –  20.7.2021. zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Prázdninová Sicílie z Katovic za 930 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!