Rádi byste na dovolenou, ale pořád nevíte kam? Máme pro vás skvělý tip! Ostrov s průzračně čistým mořem, rozmanitou přírodou, městy plnými historie, výtečnou kuchyní i lahodnými víny. To vše a ještě mnohem víc nabízí Sicílie. Tak neváhejte a začněte s přípravami na cestu. Odlet je z Prahy a zpáteční letenky v termínu 20.7.2021 – 27.7.2021 seženete za 1462 Kč! Rady na cestu, tipy na výlety a vše potřebné najdete v našem online průvodci.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Sicílii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Trapani–Praha například  v termínu 20. 7. –  27.7.2021. zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Prázdninová Sicílie přímým letem z Prahy za 1462 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!