Hledáte delší dovolenou, kde zapomenete na starosti všedních dní a budete mít dostatek času na odpočinek? Zároveň si chcete pobyt naplánovat podle sebe a nebýt svázáni nabídkami cestovních kanceláří? Pak vás jistě zaujme náš dnešní tip na levné letenky na Sardinii. Zpáteční let, například v termínu 11 .7. – 25.7. 2021 s odletem z Vídně, pořídíte od skvělých 690 Kč. A jako bonus můžete zahájit dovolenou třeba ve vídeňském Schönbrunnu. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce po Sardinii.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Sardinii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Vídeň–Alghero–Vídeň například  v termínu 11. 7. –  25.7.2021. zakoupíte na stránkách Wizzair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Prázdninová Sardínie z Vídně za 690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!