Sněhobílé pláže, křišťálově čisté moře a opravdové gastronomické skvosty? To vše a mnohem více vám splní italská Sardinie. V srpnovém termínu od 10.8.2021 do 24.8.2021 se totiž uvolnily akční letenky z Vídně. Cena za zpáteční let pro členy klubu WizzAir je neuvěřitelných 590 Kč. Bez členství pořídíte letenky za 970 Kč, a i to je super! S rezervací neotálejte, protože lety velmi rychle mizí.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Před odletem si nezapomeňte propočítat veškeré náklady. Letenky jsou z Vídně a je tak třeba do rozpočtu zahrnout transfer z/na letiště, pojištění, jídlo, cenu za ubytování, vstupné za památky a MHD na místě. Pokud vás láká cestování po ostrově, auto si rezervujte předem zde. Pro inspiraci si přečtěte našeho průvodce po Sardinii, kde najdete tipy na místa, která rozhodně nesmíte vynechat.

Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Před cestou si určitě nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Akční letenky   Vídeň – Sardinie – Vídeň za cenu 590 Kč (bez členství WizzAir za 950 Kč) zakoupíte zde.

Prázdninová Sardinie z Vídně od 590 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!