Lákají vás krásné bílé pláže s tyrkysově modrým mořem? Máte rádi šnorchlování, horskou turistiku a rozmanitou přírodu? Pak je pro vás Sardínie tou správnou volbou, a to zejména pokud preferujete kratší termíny dovolené, protože týden vám přijde moc dlouhý. Zpáteční letenky v termínu 14 .7. – 17.7. 2021 jsou nyní dostupné z blízkých Katowic, a to za cenu 118 zlotých (cca 670 Kč). Před cestou nahlédněte do našeho online průvodce po Sardinii.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Sardínii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Katowice–Alghero–Katowice například  v termínu 14. 7. –  17.7.2021. zakoupíte na stránkách RyanairDruhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude lehce vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Prázdninová Sardínie z Katovic za 670 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!