Dáváte přednost individuální turistice, kde si sami naplánujete celou dovolenou? Pak je pro vás dnešní akce od Ryanair jako stvořená! Zpáteční letenky z Bratislavy, například v termínu 20.7.2021 – 27.7.2021, do slunné Sardinie pořídíte za 750 Kč. S nákupem ale příliš neotálejte, zbývá vám posledních pár hodin. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce po Sardinii.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Sardinii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Bratislava–Alghero–Bratislava, například  v termínu 20. 7. –  27.7.2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Prázdninová Sardinie z Bratislavy za 750 Kč! (letenky tam i zpět, pouze dnes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!