Využijte nabídky letecké společnosti Ryanair a zaleťte si odpočinout na Menorcu, která nabízí ty nejkrásnější pláže z celých Baleárských ostrovů, nádhernou panenskou přírodu a velké množství sportovního a kulturního vyžití. Zpáteční letenku z Vídně na Menorcu pořídíte v příkladovém termínu 23.7. – 30.7. 2021 za skvělých 770 Kč. K dispozici jsou i další termíny. Nevíte, co na Menorce podniknout? Inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma.

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Vídeň – Menorca – Vídeň v termínu 23.7. – 30.7.2021 můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair . Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Prázdninová Menorca z Vídně za 770 Kč! (letenky tam i zpět)

1 komentář u „Prázdninová Menorca z Vídně za 770 Kč! (letenky tam i zpět)

  • 12.7.2021 (19:51)
    Trvalý odkaz

    Ahoj, nemáte někdo tip na půjčení auta na menorce třeba v nějaké lokální půjčovně, nebo od místních? Přes net to jsou strašný pálky.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!