Toužíte letošní dovolenou strávit na některém z Baleárských ostrovů? Pokud je pro vás na Mallorce nebo Ibize až příliš rušno, využijte akční nabídky letenek od společnosti Ryanair na Menorcu. Tento španělský ostrov prozatím není masovou turistikou tolik pohlcen a vy si tak můžete vychutnat ten opravdový ráz místních měst a vesniček, dlouhých písečných pláží, nebo romantických míst, ukrytých mezi útesy. Za zpáteční letenky z Vídně, v termínu 22.8. – 29.8. 2021, zaplatíte pouze 770 Kč včetně všech letištních poplatků a zbytek dovolené už si můžete naplánovat přesně dle vašich představ. Pokud budete hledat inspiraci, určitě si přečtěte našeho online průvodce po Menorce.

INFO KE KORONAVIRU:  Při cestách do Španělska je nutné předložit negativní PCR test nebo antigenní test (ne starší než 48 hodin). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář. Výjimku mají plně  očkovaní cestovatelé (14 dní po poslední dávce) a osoby, které prodělaly covid během předešlých 180 dní.  

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově Menorca doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase VídeňMenorca–Vídeň  v termínu 22. 8. –  29.8.2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Prázdninová Menorca z Vídně za 770 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!