Chcete se vydat na Menorcu, jeden z ostrovů Baleárů, za skvělou cenu? Pak by vám neměly uniknout akční letenky společnosti WizzAir. Zpáteční letenku z Vídně aktuálně zakoupíte za 940 Kč, a to v případě, že nemáte členství ve WizzAir clubu, pořád se tedy jedná o skvělou cenu! Jestliže naopak členy jste, letenka vás vyjde na pouhých 510 Kč. K dispozici je však více termínů. Podrobného průvodce po Menorce zdarma si můžete přečíst zde. Veškeré zájezdy na Menorcu s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Jakožto občané České republiky můžete do Španělska, včetně ostrovů, vycestovat bez omezení. Počítejte však s tím, že vám po příletu může být měřena teplota a budou zapsány vaše osobní a kontaktní údaje. Jelikož je však do odletu ještě dlouhá doba, berte na vědomí, že se situace může ještě změnit. Proto pečlivě sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. 

 

K ceně letenek dále připočítejte i náklady na letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování lze zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na situace však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Menorca – Vídeň v termínu 24. – 28. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Letenky můžete alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Menorcu
Prázdninová Menorca z Vídně i na prodloužené víkendy za 940 Kč! (letenky tam i zpět, cena i bez Wizz členství)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!