V ideálním termínu o srpnovém víkendu se můžete vydat na slunnou Maltu. Zpáteční letenky z Vídně u aerolinky Ryanair aktuálně zakoupíte v přepočtu za 1 660 Kč. V srpnu vás na Maltě čekají výborné podmínky pro letní dovolenou. Určitě nevynechejte hlavní město Vallettu a lodí se vypravte na vedlejší ostrov Gozo. Další tipy najdete v našem online průvodci Maltou. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy od CK naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Maltské letiště je zatím uzavřené, obnovování letů je plánováno na 1. července. Mezi destinacemi, odkud se na Maltu bude dát létat, je ČR i Rakousko.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si přečíst tento podrobný návod >>.

 

I když budete cestovat po území EU, doporučujemenezapomenout na cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu bezplatného ošetření bez nutnosti finanční spoluúčasti. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se společností Regiojet (Student Agency) nebo Flixbus.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci výletu. Myslete na transfery z/na letiště, ubytování i stravování. Na Maltě obvykle není nutností pronájem auta, prakticky všude se dostanete veřejnou dopravou. Mnohdy se vyplatí zakoupení vícedenní jízdenky, kdy budete jezdit doslova za pár euro.

 

Všechny hotely na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Malta–Vídeň například v termínu 28.–30. srpna (pátek až neděle) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair (Laudamotion). Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Vídně a dobře naplánujte svůj příjezd na letiště.

 

letenky Malta Ryanair
Levné letenky z Vídně na Maltu
Prázdninová Malta z Vídně na ideální víkend za 1660 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!