Pokud to máte do Bratislavy co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky, určitě vás budou zajímat letenky za akční ceny na španělský ostrov Mallorcu od společnosti Ryanair. Zpáteční let vás vyjde na skvělých 770 Kč a v ceně jsou už zahrnuty všechny poplatky a letištní taxy. Letenky jsou k dispozici v termínu 24.8. – 31.8.2021, takže je stále dostatek času si naplánovat ideální dovolenou a zařídit vše potřebné. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce po ostrově, ať vám neunikne žádné ze zajímavých míst. Pokud dáváte přednost cestování s podporou cestovní kanceláře, zájezdy na Mallorcu najdete na tomto odkaze. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika není na španělském seznamu rizikových zemí, nicméně od 26.7.2021 byla na tento seznam zařazena Praha. Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář. Osoby žijící v Praze (ne přijíždějící z Prahy) musí dále předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování(14 dní po poslední dávce) / potvrzení o prodělání nemoci (v uplynulých 180 dnech)/ potvrzení o negativním výsledku PCR nebo antigenního testu. Vzhledem k tomu, že se situace stále mění, doporučujeme zvážit nákup letenek s možností storna.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Mallorce doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Mallorce můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Bratislava–Mallorca–Bratislava například v termínu 24.8. – 31.8. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.

Prázdninová Mallorca přímým letem z Bratislavy za 770 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!