S blížícími se prázdninami rostou i ceny letenek a zájezdů. Pokud ale využijeme levných letenek z Vídně v kombinaci s velmi dobře hodnoceným hotelem, dostaneme se na krásnou částku 5550Kč za 8-denní dovolenou. Pokud byste upřednostňovali ubytování s All Inclusive, pak zaplatíte za letenky + ubytování 7300Kč. V tomto tipu jde o individuální dovolenou, zájezdy na Krétu přes CK naleznete zde.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>.

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídla atd. Zvýšenou pozornost věnujte i brzkému odletu z Vídně a Kréty.

 

 

Letenky Vídeň – Kréta – Vídeň za 129€ na termín 30. června – 7. července můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

Letenky na Krétu
Letenky na Krétu

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23 kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral hotel The City hotel a to pro kombinaci zajímavé ceny, velmi dobrého hodnocení a možností zvolit si pobyt jak bez stravy, tak s All Inclusive. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí.

 

Prázdninová Kréta z Vídně na 8 dní za 5550Kč (nebo s ALL INCLUSIVE za 7300Kč)
Štítky:                

4 komentáře u „Prázdninová Kréta z Vídně na 8 dní za 5550Kč (nebo s ALL INCLUSIVE za 7300Kč)

 • 26.6.2017 (10:16)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, zakoupili jsme uvedené letenky. Jedeme dva páry – kamarádce přišlo potvrzení, mně přišlo jak kdyby potvrzení o „objednávce“. Nevíte co bude následovat? Potvrdí mi rezervaci? Díky, Zuzka

  Reagovat
  • 26.6.2017 (12:13)
   Trvalý odkaz

   Ahoj, u Expedie je normální, že tě kontaktují druhý den. Ale nejlepší je jim kdyžtak napsat na podporu, reagují velmi rychle https://www.expedia.de/service/

   Jde to jak německy, tak anglicky (a v nejhorším lze použít google translator).

   Reagovat
  • 29.6.2017 (13:04)
   Trvalý odkaz

   Ahoj, řeším stejný problém resp. obdržel jsem pouze potvrzení o „objednávce“ a dál nic. Pouze navíc se z mého účtu strhlo 1 euro, ale dál již nic. Koupil jsem sice letenky od jiného dopravce, ale stejným způsobem resp. přes expedii. Chtěl bych se zeptat.. odletěli jste a případně dostali jste do mailu letenky nebo něco co by je připomínalo? Máme letět zítra ráno z Vídně a dosud nevím jestli poletím. Předem děkuji. Roman

   Reagovat
   • 2.7.2017 (7:38)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den, omlouvám se že reaguji až ted, komentáře se nahrnuly a nestíhal jsem je vyřizovat. Nejlépe je v podobném případě se obrátit přímo na podporu prodejce, jde to jak německy, tak anglicky a v nejhorším se dá použít i Google translator. V tomto případě je to https://www.expedia.de/service/ Reagují rychle.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!