Toužili jste po návštěvě kouzelné Kodani? Rádi byste se vydali k ikonické soše malé mořské víly? Nebo chcete ochutnat místní tradiční pivo Carlsberg? Pak by vám neměly uniknout akční letenky společnosti Ryanair, které vás zavedou do hlavního města Dánska již za 530 Kč. Termínů je za tuto cenu více, s nákupem však neváhejte, místa se rychle plní.

 

INFO KE KORONAVIRU: Počínaje dnešním datem, tedy 27. červnem, je vstup na území Dánska turistům povolen. Musíte se však prokázat rezervací vaše ubytování, která musí být na minimálně 6 nocí! Mějte však na paměti, že situace se může opět změnit. Proto pozorně sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejsnáze dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek dále připočítejte i další náklady. Dánsko není levnou destinací a je třeba s tím počítat, zvláště jestliže máte zůstat alespoň 6 nocí. Určitě nezapomeňte také na cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Doporučujeme však hledat nabídky s možností bezplatného storna. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Kodaň – Vídeň v termínu 24. – 31. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Akční letenky do Kodani

 

Prázdninová Kodaň na víkend z Vídně za 530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!