Užíváte si plánování dovolené a nejraději vyrážíte na vlastní pěst? Pokud se letos nemůžete rozhodnout mezi rušným městem a pobytem na pláži, jistě vás potěší náš tip na letenky za akční cenu do Barcelony. Vyrazit můžete již v první polovině července a za zpáteční let s odletem z Norimberku zaplatíte jen 990 Kč. Barcelona je známá nejen pro unikátní Gaudího architekturu, ale i světový fotbalový klub či krásné pláže. Inspiraci pro svůj itinerář najdete v našem průvodci tímto městem. Pokud přeci jen preferujete cestování s CK, nabídku zájezdů do Barcelony si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska se již může cestovat bez omezení tak, jako před pandemií. Není potřeba předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace sledujte na stránkách MZV

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu na letiště v Norimberku, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete pokračovat i dále mimo Barcelonu, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Barceloně můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Norimberk – Barcelona – Norimberk, například v termínu 8.7. – 13.7.2022, můžete zakoupit na stránkách leteckého dopravce Ryanair >>  O něco dráž nakoupíte i u českého prodejce letenek Pelikán, získáte ale následnou podporu v češtině.

Prázdninová Barcelona z Norimberku za 990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!