Pokud vás nezaujala cesta kolem světa v minulém příspěvku, třeba by vás lákala alespon zajímavá cesta po Evropě :). Navštívíme během ní Paříž a Benátky a díky dnešní slevě na letenky od Ryanairu, celkově za dopravu zaplatíme jen cca 1680Kč. Obě města jsem měl tu příležitost navštívit a určitě je doporučuji k návštěvě. Průvodce Paříží naleznete zde a Benátkami zde. Datumy které jsem zvolil berte opět pro názornost, termínů je více a trasu si tak můžete upravit dle svých preferencí.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>  

 

Před zakoupením letenek si propočtěte všechny náklady, zejména ubytování, cesty z/na letiště a případné vstupy na místa, která chcete navštívit.

 

12. října zamíříme z Prahy do Paříže za 24€ se společností Transavia.

 

 

2

 

 

 

Všechna ubytování na tototo datum, naleznete zde >>

 

13. září se za 4,89€ přesuneme z Paříže do Benátek se společností Ryanair. Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že odlétat budete z jiného letiště (Beauvais), než na ktéré jste přiletěli (Orly)

 

 

2

 

 

 

Všechna ubytování v Benátkách na toto datum, naleznete zde >>

 

V Benátkách se můžete zdržet jak dlouho chcete. I když je možný návrat do Prahy letadlem, já pro návrat vybral autobusy Hello za 33€. Vyjde to levněji a jde o noční spoj, tedy můžete být v Benátkách až do večera a probudíte se ráno v Praze. Jezdí každý den. Pokud tedy bojujete s rozpočtem, můžete udělat to, že ráno přiletíte do Benátek, během dne si je projdete (dá se to v pohodě stihnout) a večer odjedete bez nutnosti brát si hotel, který je jinak poměrně drahý.

 

 

2

 

 

Praha – Paříž – Benátky – Praha za 1680Kč!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!