Pro dobrodruhy, toužících poznat co největší kus Evropy za co nejméně peněz v rámci jedné dovolené, jsem připravil následující plán cesty. I když to možná vypadá šíleně, je to sestavené tak, aby to dávalo smysl a v každé destinaci jste měli dostatek času, který je potřeba k prohlídce. Velice podobnou trasu (PH – Brusel – Antverpy – Amsterdam – Haag – Rotterdam – Bruggy – Gent – 5 dní na Mallorce – Bratislava) jsem letos také s přítelkyní odjel a musím říct, že to byl jeden z mých nejlepších zážitků v životě (úvodní fotka je právě z tohoto výletu 🙂 ). Rozumím tomu, že to není pro každého, ale zbytečně se podobných „šílených“ plánů nebojte. Nejvíc je kritizují ti, kdo to nikdy nezkusili :).

 

Pokud byste s čímkoliv potřebovali pomoci, zeptejte se v diskuzi. Jak říkám, trasu jsem projel a tak mohu relativně dobře poradit co a jak. Rovněž počítejte s tím, že letenky představují jenom část nákladů, další tvoří přesuny z/na letiště a ubytování. Dál samozřejmě musíte jíst, ale když budete nakupovat s rozumem v supermarketech, za jídlo utratíte +- to samé, co byste utratili doma.

 

A nyní již k samotnému plánu cesty (vždy je uvedeno odkud – kam, kde letenky nakoupit a cena). Náhledy letenek nyní dávat nebudu, je jich hodně a tak článek byl jeden velký náhled :).

1/ 25.8. Prague – Brussel zakoupíte na Ryanair za 549Kč

 

2/ Na letišti Bruselu zakupte zpáteční jízdenku Brusel – Bruggy na Flibco.com

Je to nádherné město, ale doporučoval bych navštívit i město Ghent, dle mého subjektivního názoru neméně hezké. Pro opravdu velké dobrodruhy připadá ještě možnost svézt se Megabusem do Amsterdamu, některé jízdenky v tom datu jsou za 1€ a zvládnout by se to dalo, i když by si to vyžádalo dobré plánování.

 

3/ 27.8. Brusel – Palma zakoupíte na Ryanair za 816Kč

Doporučoval bych pronájem auta přes RentalCars, poznáte tak Malorku mnohem lépe. Rozhodně doporučuji jih a východ ostrova, nabízí krásné a turisty nevyužívané pláže. Sever patří horám a Palma turistům. Mallorka je malá a 5 dní bohatě stačí.

 

4/ 2.9. Palma – Barcelona zakoupíte na Ryanair za cca 550Kč

 

5/ 4.9. Barcelona – Milán zakoupíte na Ryanair za cca 550Kč

 

6/ 6.9. – Milán Praha zakoupíte na Wizzair.com za cca 550Kč

 

V ceně je jen příruční zavazadlo, ale vzhledem k charakteru akce by větší stejně nemělo smysl. I já s ním tento výlet podnikl a musím říct, že to stačilo jak mě, tak mojí přítelkyni.

 

Hotely (hostely) můžete rezervovat přes Booking.com, zvážit můžete i pobyt přes LevnejšíHotely.cz či využít slevu 650Kč na Airbnb.cz

 

Praha – Brusel – Bruggy – Mallorka – Barcelona – Milán – Praha o letních prázdninách za 3500Kč (všechny letenky)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

2 komentáře u „Praha – Brusel – Bruggy – Mallorka – Barcelona – Milán – Praha o letních prázdninách za 3500Kč (všechny letenky)

 • 25.6.2015 (13:39)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, zajímalo by mě jak hledáte ty letenky. To na Ryanair zadáte přesnou destinaci například Palma – Barcelona a vyjedou vám ceny nebo lze nějak vyhledat třeba jen lety kamkoliv z jednoho města a vybrat si tu nejlevnější?

  Reagovat
  • 25.6.2015 (18:10)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, částečně ručně, částečně nám pomáhá Anežka (speciální script který vyvíjíme pro hledání levného cestování).

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!