Ať už si chcete vyzkoušet „Yes man“ výzvu, nebo jen máte dobrodružnou povahu a láká vás představa netradičního prodlouženého víkendu, mohl by vás zaujmout dnešní tip, během kterého navštívíte proslulý karneval v Benátkách, Paříž a Milán pohodlně z/do Prahy. Cena za letenky je konečná (pokud byste měli členství Wizz, tak bude ještě nižší) a zahrnuje tak všechny poplatky. Samozřejmě ale před nákupem letenek nezapomeňte propočítat veškeré náklady – někde musíte spát, něco jíst, nějak se dostat z/na letiště atd. 

 

<

Naše putování započne v sobotu 30.1. z Prahy do Benátek za 599Kč. Letenky zakupte přímo na Wizzair.com a zvažte i nákup členství Wizz (co to je?), se kterým vás letenky vyjdou jen na 329Kč.

 

Průvodce Benátkami naleznete zde >>

Všechny hotely, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

 

Druhý den ráno, v neděli 31. ledna, přeletíme z Benátek do Paříže. Poslouží nám k tomu letenky za 16,66€ (cca 450Kč), které zakoupíme přes společnost Ryanair.com.

 

Průvodce Paříží naleznete zde >>

Všechny hotely, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

 

paříž35

 

 

 

V pondělí 1. února ráno pak přeletíme z Paříže do Milána, k čemuž nám poslouží letenky za 9,79€ (cca 270Kč), které zakoupíte na Ryanair.com.

 

 

Průvodce Milánem naleznete zde >>

 

 

 

 

Vzhledem ke vzdálenosti Milána od letiště půjde o relativně krátkou návštěvu a tak to berte při plánování v potaz. Možnou alternativou je strávit více času v Paříži a letět pozdějším spojem. Milán vám pak poslouží jen k přestupu na spoj do Prahy. Ten vám zajistí letenky od společnosti  Wizzair.com za 540Kč. pokud máte členství Wizz, tak pouze za 270Kč.

 

 

Praha – Benátky – Paříž – Milán – Praha za 1850Kč (cena za všechny letenky)
Štítky:                

2 komentáře u „Praha – Benátky – Paříž – Milán – Praha za 1850Kč (cena za všechny letenky)

 • 4.1.2016 (13:57)
  Trvalý odkaz

  Proč nezapočítáváš i transfery z letiště? Pak je cena dvojnásobná.. :/

  Reagovat
  • 4.1.2016 (18:11)
   Trvalý odkaz

   Vždyt to píši již v úvodu, že je třeba brát v potaz i tyto náklady. Dvojnásobná i tak nebude, ale je třeba to do kalkulace zahrnout. Stejně jako jídlo, hotel, případné vstupy…

   Jednotlivé jízdné je uvedeno vždy v průvodcích a většinou je několik variant, které zvolit.

   Ono když to vezmeš logicky, kde mám s těmi náklady skončit? Mám zahrnout jízdné z/na letiště, ale hotel již zminovat nemám? A co třeba dopravu po městě? Podle mého je lepší variantou už do nadpisu napsat, že jde o cenu za letenky, upozornit čtenáře, že cena letenek představuje jenom část nákladů a následně rozepsat možnosti dopravy a ubytování, aby si každý mohl vyřešit a spočítat svůj itinerář.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!