Praha – Benátky – Paříž – Milán – Praha za 1850Kč (cena za všechny letenky)

Praha – Benátky – Paříž – Milán – Praha za 1850Kč (cena za všechny letenky)

Ať už si chcete vyzkoušet „Yes man“ výzvu, nebo jen máte dobrodružnou povahu a láká vás představa netradičního prodlouženého víkendu, mohl by vás zaujmout dnešní tip, během kterého navštívíte proslulý karneval v Benátkách, Paříž a Milán pohodlně z/do Prahy. Cena za letenky je konečná (pokud byste měli členství Wizz, tak bude ještě nižší) a zahrnuje tak všechny poplatky. Samozřejmě ale před nákupem letenek nezapomeňte propočítat veškeré náklady – někde musíte spát, něco jíst, nějak se dostat z/na letiště atd. 

<

Naše putování započne v sobotu 30.1. z Prahy do Benátek za 599Kč. Letenky zakupte přímo na Wizzair.com a zvažte i nákup členství Wizz (co to je?), se kterým vás letenky vyjdou jen na 329Kč.

Průvodce Benátkami naleznete zde >>

Všechny hotely, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

Druhý den ráno, v neděli 31. ledna, přeletíme z Benátek do Paříže. Poslouží nám k tomu letenky za 16,66€ (cca 450Kč), které zakoupíme přes společnost Ryanair.com.

Průvodce Paříží naleznete zde >>

Všechny hotely, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

paříž35

V pondělí 1. února ráno pak přeletíme z Paříže do Milána, k čemuž nám poslouží letenky za 9,79€ (cca 270Kč), které zakoupíte na Ryanair.com.

Průvodce Milánem naleznete zde >>

Vzhledem ke vzdálenosti Milána od letiště půjde o relativně krátkou návštěvu a tak to berte při plánování v potaz. Možnou alternativou je strávit více času v Paříži a letět pozdějším spojem. Milán vám pak poslouží jen k přestupu na spoj do Prahy. Ten vám zajistí letenky od společnosti  Wizzair.com za 540Kč. pokud máte členství Wizz, tak pouze za 270Kč.