Na plánování Silvestra v cizině už je nejvyšší čas a dnes jsem připravil skvělou sestavu letenek pro vskutku legendární oslavu. V pátek 30.12. vás čeká let z Prahy do Amsterdamu, kde budete mít den na prohlídku a večer můžete začít víkendovou oslavu příchodu dalšího roku. Druhý den přeletíte do Londýna, kde večer oslavíte Silvestra a v neděli navečer se vrátíte zpět do Prahy. Při cestě dvou lidí vás všechny letenky vyjdou na 2550Kč. Pokud by vás letělo více, cena ještě o něco klesne.

 

<

 

Berte v potaz, že letenky tvoří jenom část nutných nákladů. Další bude tvořit cesta z/na letiště a ubytování, které berte přes Booking, nebo AirBnb. Alkohol kupujte hned na letišti při odletu z Amsterdamu, nebo příletu do Londýna.

 

Všechny letenky nakupte najednou na EasyJet.com. Je velmi důležité, abyste v jednom nákupu udělali všechny lety pro všechny osoby, protože to vyjde levněji. Kalkulace je vedena pro dvě osoby, čím více vás poletí, tím levněji to každého vyjde.

 

 

last minute

 

 

Datumy berte dle náhledu, časy je možné si upravit dle potřeby. Pro ty, co mají více odhodlání pro bláznové nápady, než peněz, se nabízí i varianta brzkého ranního odletu a ušetření tak peněz za drahé přespání v Londýně.

 

Průvodce po Amsterdamu naleznete zde >>

Průvodce po Londýně naleznete zde >>

 

 

Praha – Amsterdam – Londýn – Praha. Legen (wait for it) dary Silvestr za 2550Kč 🙂
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!