Další skvělou destinací, kam se díky akci dopravce Vueling můžete podívat, je Paříž! My jsme vybrali termín 11.10. – 14.10.2021, ale na výběr je mnoho dalších letů, tak neváhejte, akce platí pouze dnes. Během rezervace zadejte kód FLASH2X1 a za každou zakoupenou letenku dostanete druhou zdarma. Zpáteční let na trase Praha – Paříž vás tak vyjde na pouhých 820 Kč.

INFO KE KORONAVIRU: Cestující z České republiky musí předložit negativní PCR test/antigenní test ne starší než 72h (pro osoby od 12 let) nebo potvrzení o provedeném očkování (2 týdny po druhé vakcíně Pfizer, Moderna, AstraZeneca či 4 týdny po vakcíně Johnson & Johnson nebo 2 týdny po první dávce vakcíny pokud osoba prodělala nemoc Covid-19). Všichni cestující musí zároveň vyplnit čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit i dále mimo Paříž, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Paříži můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Paříž – Praha v termínu 11.10. – 14.10. 2021 můžete zakoupit na stránkách Vueling. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Pouze dnes! Paříž z Prahy za 820 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!