Využijte akce leteckého dopravce Ryanair k návštěvě Londýna. Vyrazit můžete jen tak na nákupy, nebo za ikonickými dominantami této metropole. Za zpáteční letenky z Brna zaplatíte pouhých 258 Kč, ale pozor, cena je platná pouze do dnešní půlnoci. Nezapomeňte, že je nutné do Spojeného Království cestovat pouze s platným cestovním pasem. Před cestou se inspirujte v článcích od našich čtenářů, které najdete na tomto odkazu. Pokud byste Londýn rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 4.10. by se k plně očkovaným cestujícím mělo přistupovat dle stejných pravidel, jako by se jednalo o očkovaného Brita, tj. bez nutnosti  karantény. Všichni plně očkovaní cestující si musí objednat na 2. den po příletu test a vyplnit příjezdový formulář. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky na stránkách MZV.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud budete chtít cestovat i mimo metropoli, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely v Londýně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Brno–Londýn Stansted–Brno v termínu 29.11 – 2.12.2021 rezervujte na stránkách společnosti Ryanair.

Pouze dnes! Londýn z Brna za 258 Kč (letenky tam i zpět)

1 komentář u „Pouze dnes! Londýn z Brna za 258 Kč (letenky tam i zpět)

  • 11.11.2021 (10:56)
    Trvalý odkaz

    Ahoj, nevíte jaká je realita s testováním 2. den po příletu? Chtěl bych letět v pátek a v neděli zpět, tudíž reálně test netřeba. Pustí mě bez testu do letadla, případně dá se stornovat?

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!