Nemáte už příliš volných dní a přesto byste rádi ještě na chvíli k moři? Pak neváhejte, protože už jen pár hodin platí u dopravce Ryanair akce 1+1, kdy za cenu jedné letenky dostanete druhou zdarma. Pro náš tip jsme vybrali zpáteční let z Prahy na Korfu v termínu 22.7.2021 – 25.7.2021 a ubytování v apartmánech F.S.Kavos na 4 dny. Tato kombinace vás vyjde na skvělých 2890 Kč. Největší turistické cíle, které rozhodně nesmíte vynechat si můžete prohlédnout v našem online průvodci po Korfu.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou). Podrobné informace najdete v našem cestovatelském semaforu.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete ho vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Před cestou si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Nevíte, co Vás kde potká, obzvlášť v dnešní době a je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. 

Před odletem si také propočítejte všechny náklady. Letenky jsou z dobře dostupné Prahy, kam se dostanete buď hromadnou dopravou (RegioJet, ČD) nebo po vlastní ose. Dále je třeba připočíst také transfer z/na letiště na Korfu. Dále započítejte již zmíněné pojištění, jídlo a také určitě navštívíte nějaké památky. Chcete-li si projet ostrov po vlastní ose, auto si rezervujte předem zde.

Pokud vás náš tip na ubytování nezaujal, další alternativy můžete vyhledat na Booking.

Letenky na trase Praha – Korfu – Praha v termínu 22.7.2021 – 25.7.2021 zakoupíte u dopravce Ryanair zde >> POZOR, akce 1+1 platí pouze do dnešní půlnoci. Ubytování na 4 dny v apartmánech F.S.Kavos rezervujte zde >>

Pouze dnes! Korfu z Prahy na 4 dny v prodlouženém víkendu za 2890 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!