Pouze dnes můžete rezervovat akční letenky z Vídně do Jordánska za skvělou cenu 258 Kč. Jordánsko není jen skalní město Petra, ale i další destinace jako Ammán, Wadi Rum, nebo pobřeží Mrtvého moře. Zpáteční letenky zakoupíte na stránkách letecké společnosti Ryanair v termínu 10.11. – 13.11. 2021, ale pospěšte si, cena je platná pouze do dnešní půlnoci. Pokud byste raději Jordánsko navštívili organizovaně s cestovní kanceláří, zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19 a dále si musí nainstalovat trasovací aplikaci AMAN. Pro neočkované cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatí si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, dopravu do Vídně, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Pokud preferujete ubytování v soukromí, využijte Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň – Aqaba (Jordánsko)–Vídeň  v termínu 10.11. – 13.11. 2021 rezervujte přímo na stránkách Ryanair

Pouze dnes! Jordánsko z Vídně za 258 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!