V rámci dnešní akce letecké společnosti Ryanair můžete pořídit zpáteční letenky z Vídně do bulharského Burgasu za skvělou cenu 330 Kč. V nabídce je hned několik termínů, my jsme například zvolili termín 19.10. – 26.10. 2021. Tyto letenky za akční cenu nakoupíte pouze dnes, a tak s nákupem příliš dlouho neváhejte. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci Bulharskem. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů cestovních kanceláří do Bulharska najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující, přijíždějící z ČR  musí při vstupu do Bulharska předložit platný digitální EU COVID certifikát o ukončeném očkování, nebo  prodělaném onemocnění COVID-19, nebo  negativním testu na COVID-19. Případně předložit podobný dokument, který bude obsahovat stejné údaje jako digitální certifikát EU. Pokud tyto podmínky cestující nesplní, bude na ně uvalena 10 denní karanténa v místě ubytování.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Bulharsku cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Vídeň – Burgas – Vídeň  například v termínu 19.10. – 26.10.2021 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině. 

Pouze dnes! Bulharsko z Vídně za 330 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!