Skvělá nabídka na přímé lety z Prahy do Barcelony se právě objevila u prodejce Vueling! Na výběr je mnoho podzimních termínů, tak neváhejte, akce platí pouze dnes. Během rezervace zadejte kód FLASH2X1 a za každou zakoupenou letenku dostanete druhou zdarma. Zpáteční let na trase Praha – Barcelona, například v termínu 31.10 – 5.11. 2021, vás tak vyjde na pouhých 560 Kč. Tipy na nejzajímavější místa, která můžete v Barceloně navštívit, naleznete v našem online průvodci.

INFO KE KORONAVIRU: Podmínky pro cestování do zahraničí se neustále mění, doporučujeme tak rozhodně zakoupit letenky s možností storna. Aktuálně Česká republika není na španělském seznamu rizikových zemí, nicméně od 26.7.2021 byla na tento seznam zařazena Praha. Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář. Osoby žijící v Praze (ne přijíždějící z Prahy) musí dále předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování(14 dní po poslední dávce) / potvrzení o prodělání nemoci (v uplynulých 180 dnech)/ potvrzení o negativním výsledku PCR nebo antigenního testu.  

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit i dále mimo Barcelonu, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Barceloně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Barcelona – Praha v termínu 31.10. – 5.11. 2021 můžete zakoupit na stránkách Vueling. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Pouze dnes! Barcelona přímým letem z Prahy za 560 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!