Dáváte přednost poznávací dovolené a aktivní turistice před relaxem na pláži? Pak vás jistě zaujme nabídka na akční letenky společnosti Ryanair. Pouze dnes pořídíte zpáteční letenky do vybraných destinací za bezkonkurenční ceny. V zářijových a říjnových termínech se můžete vydat do Pisy, Benátek, Bergama nebo Pescary. Pro náš tip jsme vybrali trasu z Prahy do Pisy v termínu 5.9. – 12.9.2021, za zpáteční letenky zaplatíte skvělých 718 Kč. Podzim v Itálii slibuje příjemné teploty, ideální pro poznávací okruhy po těchto překrásných místech. Pozor, akce platí pouze dnes a termíny rychle mizí.

INFO KE KORONAVIRU: Podmínky pro cestování do zahraničí se neustále mění, doporučujeme vám proto zakoupit letenky s možností storna. Aktuálně platí následující. Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Rozhodně doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil a vyrazit za poznáním i do vzdálenějších míst v Itálii.

Ubytování v Itálii můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky na trase Praha – Pisa – Praha, například v termínu 5.9. – 12.9. 2021, můžete zakoupit na stránkách Ryanair.

Pouze dnes! Akční letenky z Prahy do Itálie od 718 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!