Výhodných letenek z Prahy do Říma můžete využít k netradiční oslavě Valentýna, která jistě potěší i ty, kteří ho běžně vůbec neslaví :). Případně poslouží i jako originální vánoční dárek. Na některé datumy jdou sice sehnat letenky i levnější, ale oslavit svátek zamilovaných v jednom z nejromantičtějších měst, má určitě něco do sebe. Odlet bude na Valentýna brzy ráno a na prohlídku Říma tak budete mít celý den. Večer pak můžete zakončit příjemnou večeří a druhý den ráno se vracíte zpět do Prahy. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Průvodce Římem naleznete zde. Celkově se s částkou za letenky + ubytování vejdeme zhruba do 2000Kč, ale je to z části proto, že jsem nešetřil na ubytování a vybral výborně hodnocené, s dobrou polohou a vlastní koupelnou. Vybrat si samozřejmě můžete i levnější, ale vzhledem k tomu že jde o dárek, má myslím kvalita přednost před cenou. K nákladům nezapomeňte připočítat dopravu na místě a případné vstupy.

 

Všechna ubytování na Valentýna naleznete zde. Já vybral toto ubytování, přijde mi to jako dobrý poměr kvality za rozumnou cenu. Nicméně si vyberte dle svých preferencí a rozpočtu. Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu. 

 

 

Letenky Praha – Řím – Praha za 1547Kč můžete zakoupit zde případně přímo na Ryanairu. Cena je stejná.

 

 

Letenky z Prahy do Říma
Letenky z Prahy do Říma

 

 

 

 

 

 

 

 

Potěšte svoji lásku oslavou Valentýna v romantickém Římu (letenky z /do Prahy + skvěle hodnocené ubytování)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *