Využijte levných letenek z Vídně na Santorini a potěšte svoji milovanou výletem na tento nejromantičtější řecký ostrov. I když půjde o krátký výlet, jistě bude nezapomenutelný a vzhledem k tomu, že na cestu nepotřebujete pas (stačí občanský průkaz), můžete si naplánovat i netradiční únos své milované :). Detailního průvodce po ostrově Santorini naleznete zde. Zájezdy na Santorini přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady a zvýšenou pozornost věnujte také času odletu a příletu, které nevychází moc šikovně. Na Santorini totiž strávíte kvůli pozdnímu odletu sobotní večer, celou neděli a v pondělí ráno se již vracíte. Na druhou stranu, takto výhodné letenky se nyní objevují zřídka a nezapomenutelný zážitek to bude i tak.

 

Pokud byste chtěli letět na delší dobu, za chvilku budu dávat tip na 10-denní dovolenou na Santorini.

 

 

 

Letenky Vídeň – Santorini – Vídeň za 119€ můžete zarezervovat zde  >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Všechny hotely na víkend, naleznete zde >>

 

Doporučoval bych vybírat hotely s hodnocením alespoň 7+, lépe pak 8+.  Např toto ubytování už nevypadá špatně, i když bych zvážil si připlatit a koupit ještě něco lepšího. Přece jen na pokoji asi nějaký čas strávíte a je škoda si zanechat nehezkou vzpomínku kvůli úspoře několika málo stokorun. Za rozumnou cenu se dají sehnat i ubytování s vířivkou, nebo krásným výhledem z terasy.

 

Potěšte svoji lásku netradičním dárkem a vezměte ji na romantický víkend na Santorini!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!