Jestliže byste rádi propadli kouzlu Portugalska a jeho ohromujícího pobřeží, pak by vám v žádném případě neměly uniknout akční letenky společnosti Ryanair. Zpáteční letenku z Vídně do Fara aktuálně zakoupíte za skvělou cenu 530 Kč. Přes prázdniny můžete využít termíny na prodloužený víkend, v září pak klidně jen od pátku do neděle. Termínů za tuto cenu je více. Aby vám na cestě nic neuniklo, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Portugalska s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Leteckou dopravou je vstup na území Portugalska aktuálně povolen. Negativní test předkládat nemusíte, do karantény je nutné nastoupit pouze v případě, že vykazujete příznaky nákazy. Mějte však na paměti, že se situace může rychle změnit. Proto sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. 

 

K ceně letenek dále připočítejte i letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Abyste během pobytu poznali z Portugalska co nejvíce, doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil. 

 

Ubytování můžete vyřídit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. S ohledem na aktuální situaci však doporučujeme hledat ubytování s možností bezplatného storna. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Faro – Vídeň v termínu 23. – 26. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně lze letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Fara
Portugalsko z Vídně i na (prodloužené) víkendy za 530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!