Nespokojíte se s otřepanými destinacemi a pro svou dovolenou hledáte něco exklusivního? Máme pro vás tip na levné letenky do Puerto Rico (Portoriko 🙂 ). Zpáteční cesta z Vídně vás vyjde na skvělých 7 890 Kč a s našimi tipy na individuální cestování si hravě naplánujete i zbytek pobytu Letenky zakoupíte v mnoha termínech od začátku roku až do konce března 2022, máte tak spoustu času si zařídit vše potřebné. Pokud si na individuální turistiku přesto netroufáte, nabídku zájezdů s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Momentálně je cestování do USA velmi omezeno. V době vašeho letu se ale situace kolem pandemie ještě může změnit. doporučujeme vám sledovat novinky na stránkách MZV, kde se dozvíte vše potřebné.

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod: Jak na individuální turistiku >>. 

Pro cesty za hranice EU je cestovní pojištění doslova nutností, nepodceňte ho. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet a Flixbus.

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny očekávané náklady. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, transfery na místě, ubytování i stravování. Budete přestupovat v Miami, neobejdete se tedy bez víz ESTA.

Ubytování rezervujte přes Booking. Další možností je pak ubytování v soukromí, rezervované přes Airbnb.

Letenky Vídeň–San Juan–Vídeň za 7 890 Kč můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů zde >>

Portoriko z Vídně za 7890 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!